Co można owijać streczem?

Strecz czyli materiał syntetyczny jest popularny i niezwykle popularny. Jest niesamowicie uniwersalny, posiada wiele zalet. Zrobiony jest z włókien poliestrowych, które są bardzo wytrzymałe na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. moim zdaniem jest niezastąpiony.

Nowe oblicze streczu

owijanie streczemU mnie w domu bardzo popularne jest owijanie streczem. jest to doskonały produkt od zabezpieczenia różnych rzeczy. Córka często sprzedaje rzeczy, które nie nosi. Wysyłając je do nowej właścicielki owija zapakowane rzeczy jeszcze folią streczową, żeby je lepiej zabezpieczyć. Mąż swoją kolekcję płyt winylowych również zabezpiecza tą folia. Rzeczy,przedmioty, których nie używam w danym czasie, wynoszę do piwnicy zabezpieczam tak samo. Mąż pracuje w hurtowni materiałów budowlanych i wykorzystuje strecz codziennie. Zabezpiecza nim materiały budowlane różnego rodzaju: worki z cementem, klejem itp. Owijają i zabezpieczają też całe palety z materiałami budowlanymi. W hurtowni używają grubych i mocnych folii. Dostępne są od 8 do 18 mikronów. Używają od 10 do mikronów żeby  dobrze zabezpieczyć materiały. Folie streczowe mogą być czarne, kolorowe, przezroczyste, samoprzylepne. Ich zastosowanie jest naprawdę  wszechstronne. Wykorzystują je fabryki ceramiki, hurtownie ogrodnicze, hurtownie budowlane, hurtownie spożywcze, sklepy AGD. Wszystkie firmy przewozowe nie mogłyby istnieć bez folii. Przewożąc różnego rodzaju przesyłki muszą mieć je dobrze spakowane i zabezpieczone w samochodzie.

Wielkim atutem folii jest jej wewnętrzna warstwa klejąca, która zapewnia dużą stabilizację pakunku. Dodatkowo folia dobrze przylega do pakunku, można nią dobrze i dokładnie owinąć. Można nawet owinąć przedmioty o ostrych krawędziach. Folia stała się niezbędna w naszym życiu.