You are currently viewing Innowacyjne podsłuchy na telefony z androidem

Innowacyjne podsłuchy na telefony z androidem

Jesteśmy firmą zajmującą się udzielaniem kredytów. Nie jesteśmy typowym bankiem, ale zainteresowanie naszymi usługami jest ogromne. W momencie, kiedy ktoś nie ma możliwości uzyskać pieniądze w banku, trafia do nas. Wszystko załatwiane jest drogą telefoniczną, a w niektórych sytuacjach również mailową. Informacje, jakie udzielają nam nasi klienci są poufne, stąd stawiamy w naszej pracy przede wszystkim na bezpieczeństwo.

Pracownicy z podsłuchami na telefonach z androidem

podsłuch na telefon z androidemKażdy pracownik, który stara się o pracę w naszym zespole, jest zapoznany z zasadami jakie u nas panują. Staramy się, aby każdy pracownik czuł się u nas dobrze. Dbamy o dobrą atmosferę, ale jednocześnie mamy zasady, na które każdy musi się zgodzić. Jednym z takich zasad jest zgoda na to, żeby podsłuch na telefon z androidem został u każdego pracownika umieszczony. Oczywiście mowa tu o telefonach służbowych, które są wykorzystywane do kontaktów z klientami. Jest to dla nas zabezpieczenie, aby zarówno klient jak i my czuł się bezpieczniej. Pracownicy są świadomi, że są informacje, które w razie wycieku mogłyby przysporzyć firmie nieprzyjemności. Podsłuchy instalowane są przez profesjonalną sprawdzoną firmę. Mimo, iż korzystamy z ich usług od całkiem niedawna, to jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości dźwięku. Ja jako pracodawca, nie wykorzystuje faktu podsłuchu – jest to dla mnie ostateczność. Ale dzięki temu czuję się spokojniej.

W pracy staramy się sobie ufać, ale im więcej nas jest w zespole, tym większe prawdopodobieństwo, że może znaleźć się niepowołana osoba. Świadomość podsłuchu też działa na pracowników mobilizująco, bo wiedzą, że w razie gdybym chciał, mogę sprawdzić, czy w trakcie pracy wykonują swoje obowiązki, czy pożytkują ten czas w inny sposób.