You are currently viewing Jaki siłownik do bramy wybrać?

Jaki siłownik do bramy wybrać?

Coraz więcej osób decyduje się na montaż automatyki do bramy w celu zwiększenia bezpieczeństwa oraz komfortu dla całej rodziny. Kierowcy nie muszą bowiem wysiadać z samochodu, aby samodzielnie otworzyć bramę – wystarczy nacisnąć pilota, aby brama została otwarta lub zamknięta. Wszystko to wpływa na jakość życia i zyskuje się pewność, że nikt z zewnątrz nie wtargnie na posesję.

Montaż siłownika do bramy dwuskrzydłowej 

siłowniki do bram dwuskrzydłowychTego typu rozwiązania są także montowane na firmowych obiektach. Najważniejsze, aby znaleźć odpowiednie tomatyki-bramowej/”>siłowniki do bram dwuskrzydłowych lub jednoskrzydłowych. Niestety źle dobrana automatyka może spowodować, że system nie będzie działać poprawnie, a nawet ulegnie zniszczeniu pod wpływem zbyt ciężkiego skrzydła bramy. Lepiej więc powierzyć dobór elementów automatyki oraz samo montaż profesjonalistom, którzy przyjadą na naszą posesję i dokonają odpowiednich pomiarów. Klient uzyska także informację czy brama nadaje się do montażu tego rodzaju systemu automatycznego otwierania i zamykania. Ponadto współpracując z profesjonalną firmą zyskujemy także gwarancję na wszystkie wykonane prace i możemy liczyć na późniejszy serwis, który zapewni długą żywotność i sprawność wszystkich elementów. Wcześniej dobrze sprawdzić lokalne firmy i zweryfikować opinie na temat świadczonych usług, w szczególności późniejszych prac serwisowych. 

Niektórzy starają się zaoszczędzić i kupują samodzielnie siłowniki oraz dodatkowe akcesoria, niestety w razie próby montażu i błędnego dopasowania, nie możemy zwrócić zużytego sprzętu. Wtedy ponosimy podwójny i to nie mały koszt. Lepiej od razu zaufać specjalistom i mieć pewność, że brama automatyczna zadziała bez zarzutu o każdej porze dnia i nocy, co ma ogromne znaczenie dla naszego bezpieczeństwa.