Jakie busy są niedrogie?

 

Wiele osób regularnie jeździ do Holandii, co jest uwarunkowane indywidualnymi kwestiami. Niemniej jednak, każdy pasażer liczy na szybki transfer w komfortowych warunkach, ale ciężko na to liczyć, gdy mowa o komercyjnych przewoźnikach.

Szybkie przewozy z Ostródy do Holandii

nowe busy z ostródy do holandiiAutobusy oraz autokary to najczęściej wybierane środki transportu na trasach międzynarodowych, co jest oczywiście naturalne, gdyż rynek opanowany jest przez znane firmy, działające na skalę europejską. Niemniej jednak, o ile ceny są korzystne, tak o komforcie podróży raczej ciężko mówić. Zacząć trzeba od tego iż tego rodzaju pojazdy mieszczą na pokładzie od 150 do 200 osób, co samo w sobie sprawia iż w środku panuje chaos, niemal przez cały czas podróży. Ciężko więc, nie tylko o drzemkę, ale i o przeczytanie książki czy też chwilę ciszy. Ponadto, czas dojazdu autobusów z Ostródy do Niderlandów, wynosi od 11 do 14 godzin, co jest męczące nawet dla wytrwałych podróżników. Dlatego też wiele osób szuka alternatywy, a gdy już to zacznie robić, to najpewniej natrafi na ofertę prywatnych przewoźników, świadczących przewozy do Holandii flotą całkowicie nowych, szybkich oraz komfortowych, busów. Jeżeli zainteresowały nas nowe busy z Ostródy do Holandii to bilet na przejazd w obie strony kosztuje mniej więcej tyle samo, co u komercyjnych przewoźników. Natomiast to, co zyskujemy to czas, wszak przepisy ruchu drogowego nie ograniczają busom prędkości do wartości, z jakich zmuszone są poruszać się pojazdy wielkogabarytowe.

Zdecydowanie warto postawić na ofertę prywatnych przewoźników, a to nie tylko z uwagi na korzystną cenę przejazdu, ale przede wszystkim ze względu na czas, w jakim docierają do Niderlandów, wszak jest on krótszy niż w przypadku autobusów/autokarów, o około 4 – 5 godzin.