You are currently viewing Jakimi środkami wyprać dywany

Jakimi środkami wyprać dywany

Posiadałam niewielki pensjonat w Opolu, ale na brak klientów nigdy nie narzekałam. Pokoje były wynajmowane przez cały rok. W okresie pomiędzy styczniem a lutym zamykałam pensjonat, ponieważ w tym czasie robiłam w nim generalne porządki i czasami wymieniałam jakieś meble.

Zakup profesjonalnych środków do prania dywanów 

Pranie dywanów w OpoluW tym roku musiałam zająć się dywanami, które nie prezentowały się najlepiej. Już próbowałam je prać w różnych środkach, ale nic to nie dało. Musiałam znaleźć coś skuteczniejsze. Pranie dywanów w Opolu wykonywała profesjonalna firma, więc postanowiłam się tam wybrać, ażeby zasięgnąć pomocy. Porządkami od samego początku zajmowałam się sama i nie chciałam tego zmieniać. Na miejscu rozmawiałam z bardzo miłą kobietą. Dowiedziałam się, że poza usługą prania dywanów, firma ta oferowała również na sprzedaż profesjonalne środki do prania dywanów i zdecydowałam się skorzystać z tej oferty. Zakupiłam płyn do ręcznego prania dywanów, który podobno usuwał nawet te najbardziej uporczywe plamy. Wzięłam dwa płyny, ponieważ miałam trochę dywanów w pensjonacie i planowałam wyprać wszystkie. Najpierw zabrałam się za chodnik dywanowy w recepcji. Byłam zaskoczona skutecznością tego płynu, ponieważ szybko i łatwo uporałam się z praniem. Chodnik wyglądał jak nowy i już wiedziałam, że pozostałe dywany uda się doprowadzić do takiego samego stanu. Kiedy udało mu się już wyprać wszystkie dywany i je wysuszyć, to efekt był powalający. Wszystko wyglądało jak nowe.

Posprzątałam bardzo dokładnie cały pensjonat. Nie zdecydowałam się na żadne poważniejsze zmiany, ponieważ nie było takiej potrzeby. Kupiłam jeszcze tylko nową pościel i ręczniki. Pod koniec lutego otworzyłam już pensjonat dla klientów i od razu zaczęły napływać rezerwacje.