You are currently viewing Jestem zadowolona z halogenu led

Jestem zadowolona z halogenu led

Jakiś czas temu miałam remont domu. Zdecydowaliśmy się z rodzicami na odmalowanie wszystkich pokoi i dobudowanie garażu na mój samochód. Moi rodzice nie mieli auta w sumie przez całe życie bo nie było im do niczego potrzebne. Ja natomiast kiedy skończyłam osiemnaste urodziny zrobiłam prawko i dostałam od taty auto. 

Fachowiec zamontował światło halogenowe

halogen led z czujnikiem ruchuEkipa remontowała, która mój tata załatwił do naszego domu bardzo sprawnie wykonywała swoja pracę. Można powiedzieć, ze nigdy nie spotkałam się z tak solidnymi fachowcami. Praktycznie przez cały dzień pracowali robiąc sobie tylko krótkie przerwy na jedzenie. Dom został sprawnie wymalowany i ekipa zabrała się za budowę garażu na moje auto. Garaż na pewno mi się przyda szczególnie zimą. Fachowcy polecili ma halogen led z czujnikiem ruchu. Postanowiłam im zaufać i poprosiłam żeby oni załatwili potrzebne materiały a mi z rodzicami za wszystkie im zapłaciliśmy. Ucieszyłam się, że nasza współpraca przebiegała sprawnie. Nie musiałam dzięki temu zwalniać się z pracy i jeździć po sklepach w poszukiwaniu materiałów budowlanych. Ja zupełnie się na tym nie znam i ciesze się, ze tacie udało się załatwić tak dobra i w sumie tanią ekipę. Oni maja bardzo dużo zleceń dlatego zależało im żeby remont w naszym domu i rozbudowa garażu przebiegła w miarę możliwości jak najszybciej. Halogen był bardzo dobrym rozwiązaniem. Jestem z niego szczególnie zadowolona zimą. Nie muszę się martwić, że czegoś nie zauważę bo światło jest na prawdę jasne.

Garaż został dobrze zbudowany. Zima moje auto bez problemu odpala. Nie muszę poświęcać swojego czasu żeby samochód odśnieżać. Sprawnie mogę je sobie odkurzyć w garażu dzięki dobremu oświetleniu. na pewno nie raz będę polecać fachowców, którzy dobrze wykonali swoją pracę.