You are currently viewing Kocyki niemowlęce skutecznie chronią przed chłodem

Kocyki niemowlęce skutecznie chronią przed chłodem

Jednym z bardziej przydatnych produktów, w które powinni wyposażyć się świeżo upieczeni rodzice są bez wątpienia kocyki. W sklepach znaleźć można bogaty asortyment wyrobów, które wykonane są z różnorodnych materiałów. Tego typu okrycia należy dobrać do pory roku. Modele bambusowe, muślinowe i lniane są niezastąpione latem, jednak z powodzeniem można ich używać przez cały rok.

Najlepsze kocyki niemowlęce na zimę

zimowy kocyk dla niemowlakaSą ciepłe oraz miękkie. Produkty wykonane z bawełny cieszą się dużą popularnością w okresie jesienno-zimowym, są niezastąpione podczas spacerów w chłodne dni. Rodzice, którzy zaopatrzą się w zimowy kocyk dla niemowlaka z pewnością wykorzystają go wielokrotnie. Warto wybierać produkty wykonane z naturalnych materiałów, które doskonale chłoną wilgoć, wykazują właściwości termoregulacyjne, przyjemnie otulają pociechę. Rodzice często zastanawiają się, jakie kocyki są najlepsze dla ich pociech. Warto wybierać produkty miękkie w dotyku, gdyż ułatwiają zasypianie, pomagają się wyciszyć i uspokoić. Zapewniają przyjemne ciepło, stwarzają warunki podobne do tych, które panowały w brzuchu mamy. Są przydatne także podczas karmienia, spacerów, podróży, można je wykorzystać po kąpieli. W sklepach znaleźć można modele dzianinowe, bambusowe, bawełniane, muślinowe oraz produkty wykonane z tkaniny minky. Wiele z nich zrobionych jest kolorowymi nadrukami, co sprawia, iż wyglądają bardzo efektownie, są doskonałą ozdobą pokoju maluszka, z pewnością przypadną do gustu zarówno dziecku, jak i rodzicom.

Dużą popularnością cieszą się produkty bambusowe, które są przydatne o każdej porze roku. Wykazują właściwości termoregulacyjne, zapobiegają przegrzewaniu się malucha, chronią przed zimnem. Tego tego produkty są łatwe do utrzymania w czystości. W mroźne dni przydatne są modele dzianinowe, które są bardzo ciepłe, zapewniają komfort podczas jesiennych oraz zimowych spacerów. W upalne dni przydatne są kocyki muślinowe, które są przewiewne, delikatne, zapewniają odpowiednią przewiewność.