Kupno okien z Garwolina

Moi rodzice mieli niedawno sprzedali mieszkanie po babci. Pieniądze ze sprzedaży tego mieszkania zostały podzielone między mnie a moje rodzeństwo. Oczywiście część środków zostawili sobie także moi rodzice. Mama stwierdziła, że za te pieniądze chce przede wszystkim wyremontować swoje mieszkanie.

Zakup nowych okien z Garwolina

okna w GarwolinieMoim zdaniem jest to naprawdę bardzo dobry pomysł bo w tym mieszkaniu od lat nie było nic robione. Mamie zawsze podobały się drewniane okiennice. W tym momencie mają dosyć nowe plastikowe okna. Jednak skoro było to zawsze marzenie mamy a teraz są też środki by to marzenie zrealizować to dlaczego by tego nie zrobić. Mama w domu ma naprawdę sporo elementów drewnianych dlatego też takie drewniane oprawy jak najbardziej by jej pasowały. Ja znalazłam w internecie, że są takie okna w Garwolinie i chyba tam są właśnie najkorzystniejsze cenowo. Zresztą Garwolin nie jest wcale daleko i można tam od razu podjechać i sprawdzić jak te okna są zrobione. Pojechałam tam z rodzicami bo mama chciała żebym ewentualnie pomogła jej wybrać odpowiedni kolor tego drewna. W tym punkcie obsługi w Garwolinie okazało się, że jest naprawdę spory wybór jeśli chodzi o kolory okiennic. Nawet szczerze mówiąc się tego nie spodziewałam. Było naprawdę dużo odcieni drewna, które pasowałyby do mieszkania. I najdziwniejsze jest to, że z mamą nie mogłyśmy się na nic zdecydować i decyzję podjął mój tata.

To właśnie tata powiedział jaki kolor jemu najbardziej odpowiada. Zresztą z mamą zgodziłyśmy się z tatą, że jest to naprawdę ładny kolor. W sumie na realizację tego zamówienia nie trzeba było długo czekać. Już po kilku dniach przyjechali panowie z oknami i je zamontowali. Wszystko to trochę trwało, ale efekt był naprawdę rewelacyjny. Wszystkim się podobały nowe okna.