You are currently viewing Kurtka na zamówienie dla kulturysty

Kurtka na zamówienie dla kulturysty

Ciężko jest dobrać ubranie do rozbudowanej sylwetki tak, by ją ono podkreślało, a nie ukrywało. W końcu nikt nie ma ochoty spędzić życia na siłowni harując jak wół tylko po to, by koniec końców ukryć wszystko pod grubą warstwą ciuchów. Niektórzy wręcz uważają, że jest to niemożliwe – w końcu wystarczy zarzucić bluzę i wygląda się tak, jakby nie można było odłożyć tego ostatniego kawałka ciasta, a nie jak kulturysta!

Skóra na zamówienie, czyli podkreślenie zalet sylwetki

szycie kurtek skórzanych na zamówienieSzczególnym problemem wydają się być dla nich kurtki. Fakt, zakrywają one całą górę jednocześnie ją „rozpychając”, przez co osoba większa wygląda na puszystą, nie rozbudowaną, jednak jest to głównym problemem kurtek które były zakupione „bo rozmiar pasował”. Jak się okazuje, rozmiar rozmiarowi nierówny, i dwie różne kurtki XL mogą się diametralnie między sobą różnić, bo jedna dopasowana była do osoby z nadwagą, a druga dla osoby o mocnej muskulaturze. Kulturyści nie są więc skazani na wyglądanie grubo zimą. Jak to jednak rozwiązać? Wystarczy zamówić skórzaną kurtkę przygotowaną na zamówienie. Tego typu kurtka będzie pasować jak druga skóra, przez co będzie idealnie podkreślała zalety sylwetki, jednocześnie ukrywając takie mankamenty jak na przykład „sezonowy brzuszek” w trakcie zimowego przybierania na masie. Szycie kurtek skórzanych na zamówienie to też gwarancja wyższej jakości, jak również lepszego materiału – w końcu jeżeli coś jest już robione pod osobę, z reguły jest to przygotowywane tak, by ta osoba z chęcią wróciła z powrotem.

Osobiście nie wyobrażam sobie innej kurtki niż skóry przygotowanej na zamówienie. Idealnie podkreśla ona wszelkie zalety ciężko wypracowanej sylwetki, będąc przy tym niezwykle wygodnym, eleganckim dodatkiem chroniącym przed żywiołami. Zawsze też z chęcią wracam po nową kurtkę – nieważne czy to w trakcie poszukiwania trendów w modzie, czy wciąż poszerzających się ramion!