Lampy ledowe i ich działanie

 

Jestem projektantką wnętrz. Moja praca polega zagospodarowaniu i zaprojektowaniu wnętrza użytkowego. Może to być mieszkanie, biuro, pokój w hotelu itp. Kształtuję w pewnym sensie najbliższe nasze otoczenie, by spełniało swoją funkcję  a zarazem było ładne i wygodne.

Lampy ledowe w moim projekcie

oryginalna lampa wisząca led podłużnaProjektuję teraz i aranżuję mieszkanie – apartament znanej, młodej piosenkarki. Było to duże wyzwanie dla mnie. W sypialni miała być oryginalna lampa wisząca LED podłużna. Miałam już projekt całego apartamentu ze wszystkimi pomieszczeniami. Zaczęłam więc poszukiwania lampy. Przejrzałam mnóstwo katalogów, pojechałam do sklepów z oświetleniem szukając tej jedynej. Diody LED wykorzystują zjawisko elektroluminescencji. Budowa takiej lampy nie jest skomplikowana, składa się zaledwie z kilku elementów. Dioda zbudowana jest z obudowy z żywicy przezroczystej, przewodu zasilania. W takich lampach następuje bezpośrednia zamiana prądu elektrycznego na światło.fascynujące jest to, że światło może przybierać różne barwy i kolory. Daje to duże możliwości aranżacyjne, w zrobieniu nastroju, klimatu. Dla mojej klientki wybrałam nowoczesną, podłużną lampę LED w kolorze czarnym. Lampa była wykonana z aluminium z wielką starannością. Miała dodatkowo małe ozdobne sztuczne diamenciki, które wyglądały przepięknie. Lampy LED wiszące to jedna z najnowszych rozwiązań oświetleniowych. Cieszą się one dużą popularnością. Dodatkową zaletą jest ich  duża oszczędność.

Klientka była bardzo zadowolona z całego projektu, aranżacji mieszkania. Szczególnie zachwyciła ją wisząca lampa w sypialni. Lampy tego typu są dostępne w wielu wzorach, dzięki temu każdy znajdzie model dla siebie. Polecam je też swoim klientom. W sklepach często uzyskamy fachową pomoc w wyborze.