You are currently viewing Lustrzane aranżacje od Barrisol

Lustrzane aranżacje od Barrisol

Światło i blask to najbardziej rozpoznawalne elementy stylu galmour. Można je dostrzec w licznych złoceniach, kryształowych zdobieniach i przede wszystkim ‒ wszechobecnych lustrach. Obecność blasku i odbić pomaga zaaranżować atmosferę przepychu oraz niezwykłości. Można ją stworzyć nie tylko dzięki zwykłym lustrom, lecz także dzięki ścianom i sufitom z tzw. efektem mirror.

Lustrzane membrany sufitowe i ścienne

barrisol mirrorNapinane sufity i ściany znane są na rynku wykończeniowym już od dawna. Historia rozwiązań tego typu sięga lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Półprzezroczyste membrany okazały się wyjątkowo praktyczne ze względu na szybki sposób montażu i niezwykle estetyczny wygląd. Świetnie sprawdzały się zarówno w miejscach, w których należy osłonić przewody wentylacyjne lub nieestetyczne stropy, jak i tych wymagających ciekawych aranżacji. Obecnie membrany w funkcji ścian i sufitów można zakupić w bardzo różnorodnych odmianach, nawet z tzw. efektem lustra. Barrisol mirror, czyli jedne z tego typu modeli membran wykończeniowych, zostały wyposażone w cechy połysku i odbicia, które przy standardach tkaniny pozwalają uzyskać właściwości posrebrzanego szkła. Mirror są dostępne w najróżniejszych odcieniach, w tym złotym, srebrnym, czarnym i miedzianym, dzięki czemu znakomicie nadają się do bardzo eleganckich wnętrz. Dostępne w także w małym formacie ‒ kwadratowych panelach o boku 60 cm ‒ pomagają stworzyć niezwykłe, interesujące i przede wszystkim wykwintne aranżacje.

Nasze wnętrza możemy aranżować dowolnie i bardzo różnie. Jednym ze sposobów jest styl elegancki, czyli glamour. Połysku i szyku pomieszczeniom zorientowanym na wykwint mogą dodać lustrzane odbicia. Najłatwiej i najwygodniej uzyskać je, montując zamiast łatwych do zbicia luster – lśniące membrany.