You are currently viewing Miękki pajacyk do spania

Miękki pajacyk do spania

Zdecydowana większość przyszłych i obecnych mam robi zakupy dla swoich dzieci w sieci, ponieważ można tam ubranka nawet o dwadzieścia procent taniej niż w sklepach stacjonarnych. Ponadto znajdziemy tam ich o wiele więcej.

Z czego są uszyte pajace niemowlęce?

pajacyki dla niemowląt 80Sklepy z odzieżą dla niemowląt posiadają w swojej ofercie niemalże wszystkie rzeczy jakie są potrzebne dzieciom do ukończenia dwunastego miesiąca życia, a nawet starszym maluchom.  Przede wszystkim znajdziemy w nim ubranka dopasowane do wieku, płci i pory roku. Jak wiadomo dzieci, zwłaszcza niemowlęta, bardzo szybko rosną, w związku z czym lepiej nie robić dużych zakupów odzieżowych z wyprzedzeniem, bo mogą z nich wyrosnąć zanim zdążą założyć. Na pewno na więcej par można sobie pozwolić w przypadku odzieży zakładanej codziennie, czyli body i pajacyki dla niemowląt 80, które idealnie się nadają do spania. Piżama jest równie ważna co ubranie zakładane na dzień, ponieważ maluchy ciągle poświęcają wiele czasu na spanie. Pajacyki są bardzo praktyczne, ponieważ stanowią jednoczęściową piżamę, która posiada rozpięcie z przodu na całej długości aż do stópki. Dzięki temu wystarczy go rozłożyć, położyć na pajacyku dziecko i delikatnie włożyć rączki do rękawów, a nóżki do nogawek. Pajacyki mają zapięcia na bezniklowe  napy, które dodatkowo nie mają bezpośredniego kontaktu ze skórą dziecka. W kwestii materiału, to przeważnie są w całości wykonane z miękkiej bawełny, które pozwala skórze oddychać i świetnie chłonie nadmiar wilgoci.

W pajacyku mogą spać dzieci do momentu aż nie przestaną nosić pieluszek. Później można je zamienić na klasyczne spodenki i podkoszulek. Zakup pajacyków nie jest kosztowny, gdyż za parę trzeba zapłacić od dwudziestu do czterdziestu złotych, a w komplecie będą jeszcze tańsze.