Mocne lakiery do manicure

Piękne i pomalowane paznokcie to wizytówka każdej kobiety. Dlatego bardzo często kobiety malują paznokcie i nie tylko na lato. Praktycznie przez cały rok modne jest noszenie różnokolorowych paznokci. Oczywiście może to być zwykły lakier, które nie wymaga profesjonalnych umiejętności lub tzw. lakier hybrydowy.

Paznokcie w kolorze różowym

lakier do paznokci kolor różowyZdecydowanie kolor różowy paznokci jest co roku hitem lata. Jeśli chodzi o lakier do paznokci kolor różowy występuje w kilkunastu odcieniach. Może to być jasny pastelowy kolor różu lub ciemna fuksja. Jeden i drugi kolor nadaje się na piękny manicure lub pedicure. Lakiery hybrydowe są trwalsze od zwykłych. Utrzymują się na paznokciach nawet do 3 tygodni bez ryzyka odprysków. Niestety minus takich lakierów jest taki, że musi być on idealnie położone najlepiej przez profesjonalną kosmetyczkę. Oczywiście cena za manicure hybrydowy wykonany w polecanym salonie kosmetycznym zaczyna się nawet od 80 do 150 zł. Może zależeć od koloru oraz ilości zdobień na paznokciach. Ładne oraz zadbany różowe paznokcie mogą mieć różną długość. Najmodniejsze kształty paznokci to długie kwadraty lub tzw. migdały. Paznokcie bez względu na swoją długość muszą być czyste, a jeśli są pomalowane to tym bardziej wyglądają pięknie. Długotrwały, zwykły lakier w kolorze różowym można zakupić znanych i popularnych drogeriach.

Każdy lakier bez względu na to czy jest to lakier zwykły, czy też hybrydowy musi zostać położony na odtłuszczone płytkę paznokci. Oprócz tego paznokcie muszą być idealnie przecięte, a skórki odsłonięte lub wycięte. Dlatego też ważne jest by nasze paznokcie były zawsze zadbany bez względu na ich kolor. Bardzo dużo kobiet udaje się raz na trzy tygodnie do kosmetyczki właśnie celem pielęgnacji dłoni oraz stóp.