Najlepsza firma sprzątająca biura

Najlepsza firma sprzątająca biura

Uważałem, że moja firma sprzątająca była jedną z najlepszych w mieście. Owszem, miałem sporą konkurencję, ale za to moje ceny były najniższe. Moi pracownicy używali tylko profesjonalnych środków czyszczących i byli sumienni. To dzięki nim moja firma tak dobrze prosperowała.

Biura sprzątane trzy razy w tygodniu 

sprzatanie biur wroclawObsługiwałem przede wszystkim te mniejsze firmy, ale za to było ich dużo. Moim największym celem jednak była współpraca z dużą firmą. Jedną taką miałem na oku i planowałem zaprezentować jej właścicielowi ofertę na sprzatanie biur Wroclaw był miastem, na terenie którego świadczyłem usługi i zależało mi na zdobyciu jak największych klientów. Ten właśnie taki był. Ofertę sprzątania biur dostosowałam do potrzeb tak dużej firmy. Wiedziałem jakimi powierzchniami tam dysponowano oraz oszacowałem sobie, że wystarczające będzie sprzątanie trzy razy w tygodniu. Na tej podstawie ustaliłem cennik dla tego klienta. Ofertę wysłałem do właściciela tej firmy za pośrednictwem poczty elektronicznej i poprosiłem o informację zwrotną taką samą drogą. Po dwóch dniach klient mi odpisał. Moja oferta sprzątania biur zdecydowanie go zainteresowała i postanowił się ze mną spotkać. Byłem zadowolony, ponieważ zaczęły otwierać się przede mną nowe możliwości. Do sprzątania biur w tej dużej firmie zamierzałem wysłać swoich najlepszych pracowników, ponieważ chciałem, żeby klient przekonał się, że warto było ze mną podjąć współpracę. W końcu moja firma specjalizowała się w sprzątaniu.

To był mój pierwszy największy klient, ale nie ostatni. Dość szybko inni przedsiębiorcy uznali, że warto podjąć ze mną współpracę, ponieważ oferowałem usługi na najwyższym poziomie. Zatrudniałem najlepszych ludzi w branży, którzy doskonale znali się na swojej pracy.