You are currently viewing Najpiękniejsze złote łańcuszki

Najpiękniejsze złote łańcuszki

 

Nie bywam na zbyt wielu uroczystościach toteż nie posiadam wykwintnych kreacji wieczorowych, a już tym bardziej biżuterii. Jednakże w tym roku moja ukochana przyjaciółka brała ślub dlatego musiałam zakupić coś, co będzie pasowało do tejże uroczystości.

Przepiękne łańcuszki złote na szyję i nie tylko!

łańcuszek złotyZ racji tego, że najnormalniej w świecie nie znam się na modzie stwierdziłam, że pójdę w klasyczną odsłonę kreacji wieczorowej i po prostu zakupię ładną sukienkę i jakiś łańcuszek dopasowany do niej. W jednym ze sklepów znalazłam naprawdę uroczą suknię w kolorze pudrowego różu, która idealnie pasowała do mojej ciemnej karnacji. Stwierdziłam wtedy, że łańcuszek złoty może rewelacyjne dopełnić całą kreację dlatego postanowiłam poszukać takiego w internecie. Trafiłam na sklep który posiadał naprawdę ogromny asortyment, a łańcuszków złotych było tak wiele, że przez chwilę nie wiedziałam na który się zdecydować. W końcu postawiłam na subtelny, delikatny łańcuszek z serduszkiem i tuż po zakupie chciałam opuścić stronę internetową, kiedy moim oczom ukazało się coś naprawdę niesamowitego. Były to różnorodne łańcuszki złote do włosów! Ze specjalnymi zapięciami w postaci tresek. Po szybkim zorientowaniu się w internecie zauważyłam, że takie łańcuszki stanowią ostatnimi czasy prawdziwy hit! Sposób w jaki prezentowały się na włosach dziewcząt z całego świata spodobał mi się tak bardzo, że kupiłam dodatkowo również i taki łańcuszek.

Kiedy paczka z łańcuszkami do mnie dotarła od razu przymierzyłam zakupioną biżuterię. Oba łańcuszki wyglądały wręcz niesamowicie. Z początku obawiała się, jak łańcuszek będzie wyglądał na włosach, jednak złoto doskonale wpasowało się w moje grube, długie i czarne włosy. Na weselu wszyscy mówili, że wyglądam jak prawdziwa księżniczka ze świata Disneya, a ja postanowiłam wówczas, że częściej będę kupowała biżuterię.