You are currently viewing Niedroga wymiana szybki

Niedroga wymiana szybki

  • Post author:
  • Post category:Usługi

Smartfony mają bardzo delikatną konstrukcję, a ekran, to jej najbardziej newralgiczny punkt. Zdarza się go uszkodzić, nawet gdy mamy specjalne etui, czy też folię zabezpieczająca, bowiem wszystko zależy od tego, z jak dużej wysokości spadł smartfon i na jaką powierzchnię. 

Kto wymienia szybki w Samsungach S8 Plus? 

wymiana szybki samsung s8 plusWymianą ekranów w Samsungach zajmują się wyspecjalizowane bądź autoryzowane serwisy firmowe. W okresie, w jakim przysługuje nam gwarancja wszelkie naprawy są oczywiście darmowe i realizowane w serwisach firmowych, jednak problem się zaczyna, gdy wchodzimy w okres pogwarancyjny. Wtedy wszystkie naprawy musimy realizować na własny koszt, w tym też wymianę ekranu. Jest to niestety jedna z droższych części w S8 i na pewno ubędzie nam w portfelu więcej niż sto złotych. Jednakże naprawa ekranu jest koniecznością, gdyż jest znacznie tańsza od nowego smartfona tej klasy. Gdy zainteresowała nas wymiana szybki Samsung S8 Plus szukajmy serwisów, które wyspecjalizowały się w naprawach tej marki. Bowiem koszt naprawy w serwisach firmowych jest znacznie wyższy od tego, jakie proponują standardowe, nieautoryzowane serwisy. W każdym mieście jest ich dużo, zatem nie powinniśmy mieć najmniejszego kłopotu z ich znalezieniem. Natomiast zawsze lepiej wspomóc się internetem i zorientować, czy w naszej okolicy jest serwis, który zajmuje się Samsungami. S8 to jeden ze starszych modeli, ale ciągle na topie i jak do tej pory nie stracił na swojej aktualności, zatem klientów chcących wymienić ekran nie brakuje. 

Samsungi to jedne z najpopularniejszych telefonów w Polsce, a flagowa seria „S” rozchodzi się świetnie niemal na całym świecie. Ten smartfon posiada nie tylko doskonały aparat, ale także wiele nowoczesnych funkcji, dzięki czemu jest przez użytkowników bardzo ceniony.