Niedrogie ferie można spędzić w Wiśle

Już za kilka tygodni w pierwszych pięciu województwach zaczną się ferie zimowe. To jest taki wyjątkowy czas, w którym dzieci mają wolne od szkoły a rodzice mogą w końcu poświęcić im trochę więcej czasu niż w ciągu roku szkolnego. Może i nawet nie chodzi o ilość tego czasu, ale przecież w końcu nie trzeba w tym wolnym czasie zajmować się nauką.

W Wiśle ferie spędzimy bardzo ekonomicznie

wisła cieńków - noclegi rodzinneJedną z wielu polskich miejscowości turystycznych, która w ferie zimowe będzie oblegana przez turystów, jest położona w Beskidach Wisła. Jest to jedno z tych miasteczek, które chyba powstały z myślą o tym, żeby można było w nich spędzić bardzo rodzinnie ferie. Na pewno jednak jest to takie miasto, w którym noclegi nie kosztują zbyt wiele. Szczególnie jeśli naszym celem podróży będzie Wisła Cieńków – noclegi rodzinne znajdziemy tam o wiele taniej niż w centrum Wisły. Pobyt w tej części Wisły może być bardzo ekonomiczny, bo tanie są tam zarówno noclegi w pensjonatach jak i jedzenie w restauracjach. W tym roku na pewno wszystko podrożeje, więc pewnie i ferie w Wiśle będą trochę droższe. Można być jednak pewnym, że na tle wszystkich innych miejscowości, do których jeździ się na ferie, w Wiśle spędzimy je naprawdę niedrogo. A jeśli ma się taką alternatywę jak spędzenie niskobudżetowych ferii ze swoimi pociechami w pięknej Wiśle to nawet nie ma sensu szukać wymówki – po prostu trzeba znaleźć na to kilka dni wolnego.

Ferie zimowe wymyślono chyba właśnie tylko po to, żeby rodzice mogli zabrać swoje pociechy w góry. W zależności od tego jaki kierunek wybierzemy to możemy mieć ferie większym lub mniejszym nakładem finansowym. Wszystko zależy tylko od tego na co kogo stać. Natomiast w Wiśle jest super i można tam odpocząć za niewielkie – w stosunku do innych miejsc – pieniądze.