You are currently viewing Nowy dom spełnieniem marzeń

Nowy dom spełnieniem marzeń

Jak każdy miałam swoje marzenia związane z przyszłością. Wiedziałam, że nie będzie łatwo, ale się nigdy nie poddawałam. Odkładałam pieniądze sukcesywnie i to pozwoliło mi realnie traktować swoje największe marzenie, którym było kupno nowego domu w Lublinie.

Atrakcyjna oferta nowego domu na sprzedaż

nowe domy na sprzedaż lublinDużo pomogli mi rodzice, bo właściwie większą kwotę dostałam od nich. Na początku roku od razu zabrałam się do działania i sprawdzałam gdzie dostępne były nowe domy na sprzedaż Lublin był sporym miastem i wiedziałam, że znajdę dom w atrakcyjnej okolicy. Sama zdecydowałam się poszukać domu, który był dostępny, bo wiedziałam czego oczekuję a jego kupno było spełnieniem moich marzeń. Znalazłam w biurze nieruchomości kilka atrakcyjnych ofert sprzedaży nowych domów. Zainteresowało mnie w szczególności jedno ogłoszenie. Na sprzedaż był świeżo wybudowany dom na strzeżonym osiedlu. Było tam bezpiecznie a lokalizacja mi odpowiadała. Na dodatek dom był wystawiony w atrakcyjnej cenie co mi pasowało, bo mogłabym jeszcze kupić meble bez zaciągania kredytu. Pojechałam na miejsce, by obejrzeć ten dom. Był to mały dom parterowy, który zdecydowanie odpowiadał moim wymaganiom. Była piwnica, strych i garaż. Salon był dość przestronny podobnie jak reszta pomieszczeń. Tak, dokładnie o takim domu marzyłam. Udało mi się nawet wynegocjować nieco cenę i dzięki temu dom został mi sprzedany w niższej cenie. Zapłaciłam gotówką i byłam właścicielką nowego domu. Byłam szczęśliwa.

Marzenia się spełniają. Wystarczy czegoś chcieć i dążyć do realizacji tego celu. Mi pomogli rodzice, ale tak czy inaczej i tak kupiłabym ten dom. Wzięłabym kredyt hipoteczny, bo taką miałam możliwość. Planowałam spełniać wszystkie marzenia i nic nie było w stanie mnie powstrzymać.