Organizacja imprez dla dzieci a moja trzydziestka

We wrześniu kończę trzydzieści lat. Jestem z tego powodu załamana, ponieważ jeszcze nie tak dawno, miałam lat piętnaście i lubiłam dmuchane atrakcje w postaci kolorowych baloników.

Imprezy dla dzieci dla starszych? Lubię to!

organizacja imprez dla dzieciLudzie mówią, że jestem infantylna, ale ja jestem tylko trochę dziecinna, ponieważ mam ogromny sentyment do mojego dzieciństwa. Trudno jest mi pogodzić się z tym, że czas tak szybko mija, a atrakcje w plenerze dla dzieci, już nie są dla mnie. Mam garstkę wiernych przyjaciół, którzy mnie wspierają i akceptują mnie taką, jaką jestem naprawdę. W związku z tym, postanowiłam, że razem z moimi kolegami udamy się na moje urodziny w teren. Urodziny pod gołym niebem marzą się nie tylko dziecku, ale i również dorosłym osobom. Wówczas jest wesoły, niepowtarzalny klimat, który wprawia ludzi w pozytywny nastrój. Pomyślałam, że wymyślę jakieś atrakcje na pikniki, z których moi kumple na pewno się ucieszą.
Nie będzie to alkohol, ani grill. Wymyśliłam, że zabiorę ze sobą watę cukrową w pudełeczkach, lizaki, owoce oraz oranżadę. Toast wzniesiemy szampanem dla dzieci o smaku pomarańczowym.Tania organizacja imprez imprez dla dzieci zagwarantowała nam dmuchany zamek.  Ciekawe, co moi znajomi na to powiedzą. Zapewne niektórzy uznaliby, że jestem nienormalna, ale przecież mam prawo uczcić moje urodziny w ten, a nie inny sposób. Nic nie stoi, aby zamówić atrakcje na imprezy dla dzieci. Może to być na przykład trampolina. Skacząc w rytm muzyki będziemy się czuli bardzo szczęśliwi oraz wolni. Wiek nie ma znaczenia. Każdy ma prawo do zabawy, nawet jeśli jest dorosłą osobą, mającą na karku trzydzieści lat.

Nie mogę doczekać się września. Póki co, nic nie powiem moim kolegom, ponieważ jestem ciekawa, jak zareagują na moją niespodziankę.