You are currently viewing Owłosienie usunięte za pomocą lasera

Owłosienie usunięte za pomocą lasera

Zawsze interesowałam się zabiegami kosmetycznymi i wielokrotnie decydowałam na nie. Dzięki temu miałam zawsze piękną i zadbaną skórę, która wyglądała młodo. Wszystkie zabiegi finansował mój mąż, który był biznesmenem i było go właściwie stać na wszystko.

Efekty po laserowym usunięciu owłosienia z nóg 

wrocław laserowe usuwanie owłosieniaO nowej metodzie usuwania owłosienia dowiedziałam się od kosmetyczki, u której bywałam regularnie. Powiedziała mi, że póki co, to jedynym miastem, które oferowało taką metodę był Wrocław laserowe usuwanie owłosienia dopiero wchodziło na rynek i jako jedna z pierwszych miałam okazję go wykonać. Używałam depilatora do nóg, ale było to bolesne i niestety efekt utrzymywał się tylko przez trzy tygodnie. Dzięki laserowemu zabiegowi, owłosienie miało być usunięte na stałe. Oczywiście od razu się zapisałam. Musiałam odbyć trzy zabiegi laserowego usuwania owłosienia, żeby efekty były widoczne. Po ostatnim już zabiegu włosy na nogach nie rosły mi wcale. Tak byłam tym laserowym usuwaniem owłosienia zachwycona, że napisałam o nim na swoim blogu. Moje czytelniczki korzystały z zabiegów, które polecałam i miałam pewność, że na ten również się zdecydują, gdyż było zdecydowanie warto. Przez cały czas mogłam cieszyć się gładkimi nogami i przez to też w okresie letnim nosiłam przez cały czas sukienki. Namówiłam swoją mamę na wykonanie tego zabiegu i po długich namowach zgodziła się. Była mi wdzięczna, ponieważ efektami była zachwycona. To był skuteczny zabieg.

Dość szybko ten zabieg dostępny był w innych miastach. Wrocław jako jeden z pierwszych oferował tak nowoczesny zabieg i zyskał dzięki temu masę zadowolonych klientów. Na depilację laserową decydowali się nawet mężczyźni, w tym mój mąż, który usunął sobie owłosienie z klatki piersiowej.