You are currently viewing Pojemne pudełka wysyłkowe

Pojemne pudełka wysyłkowe

Sklepy internetowe z roku na rok odnotowują większe zyski, ponieważ klienci wolą robić zakupy w sieci niż biegać po sklepach stacjonarnych. Jest to uzasadnione, bo kupując przez internet możemy zaoszczędzić nawet dwadzieścia procent.

Jakie pudełka są najlepsze na wysyłki?

pudełka wysyłkoweProdukty kupione w sieci trafią do naszych rąk najwcześniej po dwudziestu czterech godzinach, ponieważ muszą pokonać daleką trasę z magazynu sprzedawcy do naszych drzwi. Najczęściej wybieramy kuriera jako formę wysyłki, ponieważ jest ona najtańsza i najbezpieczniejsza. Jednak zanim nasze zakupy trafią do rąk kuriera, muszą być odpowiednie zabezpieczone. Przeważnie są one wsadzane w tow”>pudełka wysyłkowe, które są wykonane z dość grubej i sztywnej tektury. Stanowią one idealne zabezpieczeni dla dużych i małych produktów, a nawet tych ze szkła. Pudełka przeważnie sprzedawcy kupują w dużych ilościach w hurtowniach, ponieważ tak jest zdecydowanie najtaniej. Modele dedykowane do sprzedaży internetowej składa się dosłownie w kilka sekund i nie wymaga to użycia kleju. Są bardzo lekkie i dostępne w wielu kształtach i rozmiarach, dzięki czemu bez kłopotu dostosujemy je do wymagań towaru. Nie ma sensu pakować zegarka w duże pudło, bo zapłacimy więcej za przesyłkę, a dodatkowo trzeba będzie zastosować dużą ilość wypełniacza, aby produkt nie obijał się o ściany. W sprzedaży znajdziemy pudełka kartonowe brązowe fasonowe lub klasyczne klapowe. Pierwsze z nich można bez klejenia pakować w specjalne folie kurierskie, a drugie wymagają użycia taśmy.

Pudełka najlepiej się sprawdzają do pakowania towarów, które czeka daleka droga do klienta. Każdy sklep internetowy z nich korzysta, bo są niezbędne. Ich magazynowanie nie zabiera wiele miejsca, gdyż kupuje się je w formie rozłożonej.