You are currently viewing Pojemniki plastikowe na zabawki

Pojemniki plastikowe na zabawki

Mam dwoje małych dzieci. Bardzo lubią bawić się zabawkami. Mają ich naprawdę dużo. Walają się po całym domu. Raz nawet, gdy mąż na którąś wszedł, to złamał sobie palec u stopy. Zastanawiałam się, gdzie można je schować, ale niestety mamy małe mieszkanie i nie za bardzo mam gdzie je włożyć. Słyszała o specjalnych pojemnikach.

Zakup pojemników plastikowych

pojemniki plastikowe 10lWidziałam takie pojemniki u mojej koleżanki, więc podpytałam jej, gdzie można je zakupić. Powiedziała mi, że w sklepie z zabawkami dziecięcymi. Pojechałam więc tam, by móc sobie kilka zakupić. Gdy weszłam do środka, to zobaczyłam, że jest ich bardzo dużo i w wielu rozmiarach, od małych do bardzo dużych. Nie wiedziałam, który wybrać. Ekspedientka doradziła mi, abym wzięła pojemniki plastikowe 10l. Podobno one sprawdzają się bardzo dobrze i dużo klientów je kupuje. Postanowiłam, że właśnie takie zakupię do swojego domu. Kupiłam dwa takie pojemniki, myślę, że wystarczą na zabawki naszych dzieci. Gdy tylko wróciłam do domu, to od razu zaczęłam sprawdzać, czy wszystkie do nich wejdą. Jak się okazało wszystkie się zmieściły. Pochwaliłam się mężowi zakupem. był bardzo zadowolony, ponieważ już nigdy więcej nie wejdzie nogą, na żadną zabawkę. Muszę tylko nauczyć dzieci, aby po zabawie wkładały zabawki, do tych pojemników. Z pewnością będzie mi łatwiej wtedy sprzątać, gdyż nie będę musiała robić tego sama, jak do tej pory, co było uciążliwe.

Pojemniki ustawiłam w pokoju, w którym śpią dzieci. Mogłam je spokojnie postawić jedno na drugie. W ten sposób zaoszczędziłam bardzo dużo miejsca. Muszę podziękować jeszcze koleżance, za dobrą poradę. Podpytam ją jeszcze o inne rzeczy, które ułatwiają codzienne życie. Ona ma zawsze dobre pomysły i potrafi każdemu doradzić. Na razie cieszę się z pojemników.