You are currently viewing Pończochy przeciwżylakowe Verra – zdrowie i wygoda

Pończochy przeciwżylakowe Verra – zdrowie i wygoda

Jestem mamą osiemnastoletniej Klary, która od niedawna pracuje jako kelnerka. Nie ukrywam, że martwiłam się o zdrowie swojej córki, a konkretnie o zdrowie jej nóg, na których pracuje codziennie wiele godzin. Sama borykam się od wielu lat z żylakami, które ma również moja mama, babcia Klary. Z tego też powodu postanowiłam profilaktycznie chronić moją córkę przed tym schorzeniem, w tym celu zakupiłam jej specjalne rajstopy, które dedykowane są osobą posiadającym skłonność do żylaków. 

Rajstopy, które zapobiegają powstaniu żylaków 

pończochy przeciwżylakowe veeraNa starcie miałam już nieco ułatwione zadanie, wiedziałam bowiem jaki typ rajstop sprawdzi się mojej córce najlepiej. Sama od wielu lat byłam wierna konkretnej marce, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości wyrobów pończoszniczych, które mają również właściwości lecznicze. Postanowiłam więc zakupić pończochy przeciwżylakowe Veera, które w moim odczuciu są najlepszym na rynku produktem posiadającym właściwości antyżylakowe. Charakteryzują się one przede wszystkim stopniowanym uciskiem, który w idealny sp;osób otula nasze nogi i tym samym zmiesza ich obrzęk, wpływając pozytywnie na krążenie krwi. Ponadto pończochy te wykazują właściwości kompresyjne: niwelują uczucie nieprzyjemnego nacisku oraz tzw. efektu ołowianych, ciężkich nóg. Występują ponadto w kilku wersjach kolorystycznych oraz różnej mocy ucisku (40 den – 8-12 mmHg, 70 den – 13-17 mmHg, 140 den -18-21 mmHg), mamy więc możliwość doboru pończoch, które najbardziej będą nam odpowiadać.  Warto przy tym zaznaczyć, że materiał, x których produkt jest wykonany, dzięki specjalnym splotom, odporny jest na puszczanie oczek. 

Moja córka bardzo ucieszyła się z praktycznego prezentu i od razu podzieliła się ze mną swoimi odczuciami na temat użytkowania rajstop. Klara przyznała, że rajstopy korzystnie wpływają na stan jej nóg, które dzięki nim nie puchną już tak jak wcześniej. Ponadto zauważyła ona również, że nogi nie męczą jej się już tak szybko co efektywnie przekłada się na jej pracę. Jestem o wiele bardziej spokojna o zdrowie mojej córki, od czasu gdy nosi ona zakupione przeze mnie rajstopy antyżylakowe.