You are currently viewing Porady w kwestii wizerunku

Porady w kwestii wizerunku

 

Nasz wygląd wiele mówi o nas samych i ma znaczący wpływ na to, jak postrzegają nas inni ludzie. Ma to znaczenie nie tylko w naszym życiu prywatnym, ale też i zawodowym. Niestety nie każdy z nas potrafi samodzielnie zająć się swoim wizerunkiem, nie tylko jeśli chodzi o ubrania, ale też makijaż i fryzurę.

Porady doświadczonej stylistki

porady stylistyJak nas widzą, tak nas piszą – to stare przysłowie wcale nie straciło na znaczeniu, raczej przeciwnie. W dobie internetu, gdy każde nasze zdjęcie czy każdy niemal ruch łatwo można prześledzić, jesteśmy coraz bardziej świadomi, jak ważny jest nasz wizerunek. Jeśli nie jesteśmy z niego zadowoleni, warto poszukać profesjonalnej porady. Niekoniecznie w popularnych programach telewizyjnych; obecnie z porad stylistek można skorzystać bez problemu poza telewizją. Wystarczy sprawdzić, która z nich pracuje w pobliżu naszego miejsca zamieszkania i umówić się na spotkanie. Porady stylisty mogą obejmować kwestie doboru kolorów i krojów ubrań, makijażu i fryzury. Ze stylistką możemy też wybrać się na zakupy, nie tylko po to, aby oceniła, w czym nam najlepiej, ale też abyśmy sami nauczyli się dokonywać dobrego wyboru w sklepach. Dzięki poradom stylistki będziemy wiedzieli, w jakich kolorach wyglądamy najlepiej, jakie ubrania powinniśmy ze sobą łączyć, a czego kategorycznie należy unikać. Nauczymy się też dobierania ubrań w taki sposób, aby do siebie pasowały, więc nigdy więcej nie zdarzy się, że nie mamy czegoś z czym założyć.

Dzięki poradom stylisty będziemy bardziej świadomi swojego wyglądu oraz tego, jak należy dbać o niego na co dzień. Szafa pełna nowych ubrań pozwoli nam poczuć się pewniej, ponieważ każdego dnia będziemy dobrze wyglądać i ne będziemy martwili się, że znowu nie mamy czego założyć. To dobra inwestycja w siebie.