You are currently viewing Poszukiwania kopert c4

Poszukiwania kopert c4

Jestem właścicielem dużej firmy energetycznej. Ostatnio przyszła do mnie kierowniczka działu personalnego i powiedziała, że skończyły im się koperty do wysyłania korespondencji. Poprosiła mnie ona o zakup kopert c4. Akurat gdy to mówiła byłem zajęty i po prostu zapisałem jej prośbę nie zwracając uwagi na to o czym mówi. Dopiero później uświadomiłem sobie, że nie wiem jaki to jest wymiar. 

Wymiary kopert c4

koperty c4Musiałem sprawdzić jakie wymiary mają koperty c4. Wpisałem w wyszukiwarkę internetową ich nazwę i dowiedziałem się, że koperty c4 posiadają wymiary 229 na 324 milimetry i są to wymiary dostosowane do formatu kartki a4. Do tej pory myślałem, że format kartki jest równy formatowi a4, ale jak się okazało byłem w błędzie. Zdecydowałem się zakupić koperty w internetowym sklepie papierniczym. Wybrałem od razu cały zestaw takich kopert. Dzięki temu trochę zaoszczędziłem, ponieważ zestaw był tańszy niż pojedyncze sztuki kopert. Ich producent zapewniał, że koperty wykonane są z mocnego i solidnego papieru, dzięki któremu koperty są stabilne i wytrzymują duże obciążenie. Koperty c4 dostępne były w wielu wariantach kolorystycznych, ale ja wybrałem koperty w tradycyjnym białym kolorze. Zamówiłem koperty c4 online i już kilka dni później odebrałem przesyłkę od kuriera. Zakupione przeze mnie koperty c4 były bardzo solidnie wykonane.

Podobało mi się to, że miały one pasek samoprzylepny do zamykania koperty. Przede wszystkim było to bardzo komfortowe i praktyczne rozwiązanie ułatwiające zaklejanie koperty tak, aby nie otworzyła się podczas transportu. Po drugie, takie zamknięcie powodowało, że koperty nie mógł otworzyć nikt postronny tak, aby zakleić ją ponownie w niewidoczny sposób. Od razu przekazałem koperty do szefowej działu personalnego.