Poszukiwania pensjonatów nad morzem

Od jakiegoś czasu zastanawiałam się nad wakacjami nad morzem. Bardzo zależało mi na tym, aby spędzić tam choć kilka dni. W końcu, kiedy dowiedziałam się, kiedy będę mogła wziąć urlop w pracy, zaczęłam poszukiwania odpowiedniej kwatery na nocleg. Po krótkim zastanowieniu doszłam do wniosku, że najlepiej będzie, jak pojadę do Jastrzębiej Góry.

Znalazłam pensjonat nad morzem w Jastrzębiej Górze

pensjonaty nad morzem jastrzębia góraWiedziałam bowiem, że jest to spokojna miejscowość. Zazwyczaj nie ma tam zbyt dużo turystów, dlatego będę mogła w ciszy i spokoju wypocząć. Rozpoczęłam więc poszukiwania noclegu. Miałam nadzieję, że uda mi się znaleźć jakieś dobre pensjonaty nad morzem Jastrzębia Góra to miejscowość, która mnie pod tym względem nie zawiodła. Bardzo szybko udało mi się znaleźć pensjonat, który mieścił się niemal nad samą plażą. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, kiedy okazało się, że cena za dobę w jednoosobowym pokoju była niezwykle atrakcyjna, niska. Od razu zdecydowałam się zarezerwować tam nocleg w wybranym przeze mnie terminie. Nie wahałam się dłużej tym bardziej, że dostawałam gwarancję pokoju z widokiem na morze. Pokój miał także dostęp do prywatnej łazienki, a w cenę wliczone były także śniadania oraz obiadokolacje. Bardzo szybko przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór. Kiedy w umówionym terminie znalazłam się w tym pensjonacie zostałam bardzo miło przyjęta.

Recepcja była czynna przez całą dobę, dzięki czemu mogłam zameldować się od razu po przyjeździe. Pokój był bardzo czysty, a przy tym przyjemnie urządzony. Znajdowało się w nim duże łóżko, biurko oraz krzesło, a także przestronna szafa na ubrania. Mogłam w tym pensjonacie liczyć na ciszę i spokój. W określonych godzinach pokojówki zajmowały się także sprzątaniem pokoi gościnnych, co było dobrym rozwiązaniem.