You are currently viewing Potrzebowałam gitary w rozmiarze 1/2

Potrzebowałam gitary w rozmiarze 1/2

Ostatnio miałam dużo wolnego czasu. Zastanawiałam się, co mogłabym robić, żeby jakoś konstruktywnie wykorzystać ten czas. Nie chciałam po pracy tylko siedzieć i oglądać seriale i filmy w telewizji. W końcu doszłam do wniosku, że to idealny moment na spełnienie swojego marzenia z dzieciństwa. Chciałam nauczyć się grać na gitarze.

Potrzebowałam niewielkiej gitary dla początkujących

niewielka gitara 1/2W pierwszej wolnej chwili udałam się do polecanego sklepu z gitarami. Ponieważ zupełnie się na tym nie znałam, poprosiłam sprzedawczynię o pomoc. Od razu zabrała mnie ona na odpowiedni dział i poleciła wysokiej jakości gitarę dla początkujących, w niewielkim rozmiarze. Była to niewielka gitara 1/2. Bardzo mi się ona spodobała. Jej niewielkie rozmiary powodowały, że była poręczna i bardzo lekka. Do kompletu były już dołączone struny oraz futerał, a także kostka do gry. Gitara była wykonana z solidnego i wytrzymałego tworzywa. W dodatku jej cena była niezwykle niska, przystępna. Zdecydowałam się ją zakupić, ponieważ sprzedawczyni bardzo mocno ją rekomendowała. Wybrany przeze mnie model był dostępny w wielu wariantach kolorystycznych, ja zdecydowałam się na tradycyjną jasno brązową gitarę. Wypróbowałam ją od razu po przyjściu do mieszkania, po zakupie. Muszę przyznać, że bardzo szybko zorientowałam się, że to był bardzo dobry wybór. Byłam bardzo zadowolona z dokonanego zakupu.

Gitara okazała się solidna i wytrzymała. Była idealna do nauki gry dla początkujących. Można do niej było montować różne rodzaje strun, w tym struny metalowe oraz nylonowe. Bardzo łatwo się ją stroiło, a gra na niej sprawiała mi prawdziwą przyjemność. Cieszę się, że udało mi się dostać tak dobrą gitarę w niewielkim rozmiarze, w tak niskiej, przystępnej cenie. Służy mi ona już dłuższy czas.