Prowadzenie kancelarii prawnej

Cztery lata temu skończyłam prawo. Przez ten okres pracowałam, jako prawnik w jednej z kancelarii prawnych w stolicy. Postanowiłam jednak wrócić w swoje rodzinne strony, czyli do Gorzowa Wielkopolskiego. Otworzyłam tutaj swoją własną kancelarię prawną. 

Usługi kancelarii prawnej

kancelaria prawna gorzów wielkopolskiProwadzę ją wraz z moją koleżanką, z którą studiowałam prawo. Obie mamy uprawnienia, więc na spokojnie możemy ze sobą współpracować w dziedzinie prawa. Jest to dopiero nowo powstała kancelaria prawna gorzów wielkopolski jest miejscowością, w której znajduje się kilka takich nałych kancelarii. U nas klienci mogą liczyć na solidną pomoc prawną i doradztwo w zakresie prawa. Jesteśmy życzliwe i podejmujemy się każdej sprawy. Naszą specjalnością jest prawo karne i cywilne, ale również możemy doradzać podmiotom gospodarczym, w zakresie prawa gospodarczego. Mogą się do nas zgłaszać osoby, które potrzebują adwokata. Każdemu jesteśmy w stanie pomóc i doradzić. Nasze usługi są oczywiście płatne. Ceny są jednak tak dostosowane, by każdego było o stać na nie. Mamy własny lokal, w którym prowadzimy kancelarię. Zrobiłyśmy z koleżanką nawet stronę internetową, która ma promować nasze usługi prawne. Jest tam również cennik, a także zakładka, w której można zadać pytanie, po dokonaniu konkretnej opłaty. W związku z tym jesteśmy też dostępne online. Na odpowiedź internetową trzeba poczekać do trzech dni, gdyż możedmy być w tym czasie w terenie. Od momentu otwarcia kancelarii, miałyśmy już ki u klientów.

Do naszej kancelarii zgłasza się coraz więcej osób, które chcą skorzystać z pomocy prawnej. Wraz z koleżanką jesteśmy bardzo zadowolone, gdyż lubimy pomagać ludziom, którzy nie do końca znają się na przepisach prawnych. Chcemy mieć prężnie działającą kancelarię prawną w mieście.