You are currently viewing Regularnie korzystam z usług radcy prawnego

Regularnie korzystam z usług radcy prawnego

Od wielu lat prowadzę swoją jednoosobową działalność gospodarczą. Moja firma zajmuje się sprzedażą importowanych dekoracji ogrodowych. Sprzedaż prowadzę tylko i wyłącznie przez internet, bo to najlepszy i najtańszy sposób na dotarcie do ogromnej liczby klientów. Pracując z klientami trzeba być gotowym na każdą ewentualność.

Z radcą prawnym podpisałem umowę długoterminową

najlepszy radca prawny z tarnowaWielokrotnie już w trakcie prowadzenia swojego biznesu musiałem skorzystać z usług prawnika. Wynika to z tego, że prowadzenie sprzedaży internetowej wymaga dużej wiedzy z zakresu prawa. Wszystkie przepisy prawne związane z RODO i przetwarzaniem danych spędzały mi sen z powiek. Podobnie jak nieuzasadnione reklamacje, na które nie wiedziałem jak odpowiedzieć. Od początku pomaga mi najlepszy radca prawny z Tarnowa, z którym w końcu podpisałem umowę długoterminową na obsługę prawną mojej firmy. Musiałem zrobić to w ten sposób, bo dzięki temu mogę skupić się na prowadzeniu swojego biznesu. Wszystkie sprawy związane w jakikolwiek sposób z prawem przekazuję właśnie do prawnika. W dzisiejszych czasach trzeba mieć prawnika na etacie, bo inaczej nie ma się szans nadążyć za zmieniającymi się przepisami i wymogami. Wszystko jest bardzo skomplikowane i tylko doświadczony radca prawny specjalizujący się w kwestiach prawa handlowego jest tutaj w stanie pomóc. Moja firma może spokojnie działać, bo wiem, że czuwa nad nią mój prawnik.

Dzisiaj mam już duży spokój, bo wiem, że żadna sytuacja mnie nie zaskoczy. Każdą wątpliwość rozwiewa mi radca prawny, z którym współpracuję na stałe. Nie martwię się zmianami w prawie czy obostrzeniami związanymi z danymi osobowymi. Nawet regulamin mojego sklepu został napisany przez mojego prawnika. Działanie zgodne z literą prawa jest dużym ułatwieniem.