You are currently viewing Ruch na lotniskach wrócił do normy

Ruch na lotniskach wrócił do normy

Wszyscy pamiętamy czasy sprzed pandemii, gdy lataliśmy regularnie na zagraniczne wakacje. Można było podróżować bez żadnych ograniczeń korzystając z lotnisk na całym świecie. Przez pandemię wszystko się zmieniło i podróżowanie zostało na pewien czas mocno ograniczone. Na szczęście powoli wszystko wraca do normy, czyli do stanu przed pandemią.

Parkowanie przy lotnisku znowu trzeba rezerwować

parkingi całodobowe lotnisko BaliceW związku z tymi wszystkimi ograniczeniami w pewnym momencie było tak, że samolotów latało nawet osiemdziesiąt procent mniej. Mniejszy ruch panował zatem również na parkingach działających w obrębie portów lotniczych. Chcąc zaparkować samochód na czas podróży nie trzeba było nawet dokonywać rezerwacji, bo wszędzie były wolne miejsca. Te czasy odchodzą na szczęście do przysłowiowego lamusa i wszystko powoli wraca do normy. Już teraz ruch lotniczy jest tak duży, że parkingi całodobowe lotnisko Balice przyjmują samochody jedynie po uprzedniej rezerwacji terminu. A kolejny sezon letni ma być rekordowym pod względem wylotów z polskich lotnisk, bo będzie on pierwszym po zniesieniu wszystkich pandemicznych restrykcji w większości krajów na świecie. I dlatego właśnie warto pamiętać o tym, żeby miejsce parkingowe na wakacje sobie zarezerwować z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Powoli wszystko na świecie wraca do normy a zatem w kolejne wakacje większość Polaków znów poleci do zagranicznych kurortów.

Wiele się w ostatnim czasie zmieniło i wszyscy musieliśmy się do nowej rzeczywistości dostosować, ale teraz wszystko wraca do normy i znowu możemy żyć jak dawniej. Ciepłe kraje czekają na nas z otwartymi ramionami i wystarczy jedynie zarezerwować wakacje w biurze podróży. A potem koniecznie zarezerwujmy sobie miejsce na parkingu przy lotnisku, bo na pewno będzie tam tłoczno.