Skorzystałam z profesjonalnej kancelarii prawa rodzinnego

Kiedy nakryłam swojego męża na zdradzie, od razu powiedziałam mu, że to oznacza dla nas rozwód. Nie zamierzałam mu czegoś takiego wybaczać. Oczywiście cała „papierologia” i załatwienie sprawy spadło na karb moich obowiązków. Mąż powiedział mi, że jeśli wszystko załatwię to on po prostu przyjdzie na rozprawę, a jeśli ja tego nie zrobię, to on też nie zamierza.

Potrzebowałam pomocy kancelarii prawa rodzinnego

profesjonalna kancelaria prawo rodzinne krakówWzięłam się za to wszystko jeszcze tego samego dnia. Szybko przekonałam się jednak, że sama nie dam rady. Potrzebowałam pomocy i to profesjonalnej. Udałam się do fundacji, gdzie już na wejściu znalazłam ulotki. Na jednej z nich było napisane profesjonalna kancelaria prawo rodzinne Kraków to miejscowość, w której ta kancelaria miała swoją siedzibę. Od razu zwróciłam na tę ulotkę uwagę. To było dokładnie to, co było mi potrzebne. Wzięłam tę ulotkę i udałam się pod wskazany adres. Kancelaria ta mieściła się niemal w samym centrum Krakowa, dlatego nie miałam żadnych problemów z tym, żeby dostać się na miejsce. Już wkrótce okazało się, że to było bardzo dobre rozwiązanie. Trafiłam tam na bardzo dobrego adwokata, który posiadał wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego. Zajmował się nie tylko pomocą przy rozwodach, ale także podziale majątku i ustanowienia alimentów na małoletnie dzieci.

Byłam bardzo zadowolona szczególnie z tego, że zostałam natychmiast przyjęta i nie musiałam długo czekać na pierwsze spotkanie z prawnikiem. Dużym plusem tej profesjonalnej i sprawdzonej kancelarii prawnej od prawa rodzinnego było również to, że niektóre sprawy prawnicy zgadzali się poprowadzić pro bono, czyli bez pobierania wynagrodzenia. Cieszę się, że trafiłam do tak dobrego i rzetelnego miejsca.