Stół składany do jadalni

Jestem studentką i do tej pory mieszkałam w akademiku. Udało mi się  kupić mała kawalerkę i mam nareszcie swój własny, mały kąt. Mieszkano jest małe ale przytulne. Mam sypialnię i jadalnię z aneksem kuchennym. Uwielbiam przyjmować przyjaciół,  przygotowywać dla nich pyszne jedzonko, jeść razem przy wspólnym stole. Największym dla mnie wyzwaniem było kupienie stołu, przy którym mogłabym zasiąść z przyjaciółmi.

Jaki stół do małej jadalni

stół składanyZe względu na mała powierzchnię jadalni połączonej z kuchnią potrzebowałam małego stołu. Jedna przy małym stole nie zmieściliby się moi goście. Po kilku konsultacjach w sklepach meblowych zdecydowałam się na stół składany. Był to bardzo wybór. Na co dzień stół był złożony i schowany. na co dzień nie potrzebowałam stołu, miałam blat w kuchni, który spełniała funkcję stołu. Gdy mieli przyjść przyjaciele rozkładałam stół i wszyscy mogliśmy wspólnie biesiadować. Wybrałam stół z nogami, które można było złożyć pod blatem. To fajna opcja bo stół można bez problemu złożyć i schować, odłożyć na bok. kupiłam specjalnie stół wykonany z lekkiego materiału, tworzywa( lekkiego aluminium) żeby go bez problemu złożyć i przenieść w inne miejsce.  Stół jest okrągły tak żebyśmy wszyscy mogli ze sobą swobodnie rozmawiać. Poza tym stół  był w bardzo dostępnej cenie dla mnie.  Jestem bardzo zadowolona z wyboru stołu składanego do mojej jadalni. Dzięki niemu mogę zapraszać przyjaciół na obiady, kolacje, partyjki brydża. Po rozłożeniu moja mała jadalnia staję się przytula, rodzinna.

Polecam wszystkim, którzy mają małe przestrzenie w domu do kupna takiego stołu. Sprawdza się. Jeżeli położymy na nim piękny obrus, kwiaty, świece, lampiony staje się niezwykłym meblem. Myślę o zakupie mniejszego składanego na balkon.