Szkolenie w gdańskiej restauracji

Muszę w firmie zorganizować spotkanie ze szkoleniowcami. Szef powierzył mi to zadanie, ponieważ wiedział, że doskonale sobie poradzę. Muszę znaleźć miejsce, które posiada sale konferencyjne, w których będą się odbywały nasze szkolenia.

Restauracja, którą wybrałam szef znał doskonale

restauracjaW Gdańsku jest wiele miejsc, gdzie można wynająć sale konferencyjne, ale muszę dodatkowo zorganizować katering dla wszystkich pracowników. Podzwoniłam po kilku miejscach i była też restauracja, która organizuję różnego rodzaju spotkania. Właściciel powiedział, że ich sala weselna często jest wynajmowana na różne szkolenia, ponieważ są w stanie ją dostosować do potrzeb każdego klienta.
Wiem oczywiście, że każda dobra restauracja zawsze zapewnia swoim klientom szeroki wachlarz usług. Znalazłam trzy sale konferencyjne, które nadawałyby się do naszego szkolenia. Restauracja, która zapewnia również tego typu spotkania bardzo mi się spodobała z uwagi na ceny i menu. Postanowiłam, że zapytam szefa, które rozwiązanie w jego ocenie będzie dla nas korzystniejsze. Szef powiedział, że restauracja w Gdańsku, którą wybrałam jest mu dobrze znana, ponieważ często odbywa tam spotkania biznesowe. Ostatecznie zdecydował, żeby wzięła pod uwagę sale konferencyjne, które wybrałam i zadbała o katering, który jest w tym wypadku konieczny. Wszystkie sale konferencyjne doskonale się nadawały do naszego szkolenia i miałam dylemat. Zdecydowałam zatem, że wybiorę tę, która mieści się najbliżej siedziby naszej firmy. Na szkolenie i tak będziemy jechać z pracy, więc każdy z pracowników będzie miał taką samą drogę. Katering także udało mi się bardzo łatwo załatwić i mogłam spokojnie wrócić do swoich obowiązków.

Jestem zadowolona, bo temat ogarnęłam błyskawicznie. Oczywiście również tym razem doskonale sobie poradziłam z zadaniem.