Szybka wymiana uszczelki smoka w Oplu

Prowadzę w Katowicach autoryzowany warsztat samochodowy. Wykonujemy różne naprawy, przeglądy samochodów. Warsztat jest duży, zatrudniam kliku mechaników, którzy mają duże doświadczenie i wiedzę. często wymieniamy tez różne części, uszczelki w różnych markach samochodowych.

Profesjonalna wymiana uszczelki w Oplu Insigni

insignia odpowiednia uszczelka smokaDzisiaj rano klient przyprowadził do warsztatu samochód Opel Insignia. Na wyświetlaczu deski rozdzielczej pojawił się komunikat, że jest bardzo niskie ciśnienie oleju i należy wyłączyć silnik. W takim wypadku niezbędna jest insignia odpowiednia uszczelka smoka a ściślej jej wymiana. Uszczelka smoka to pierścień występujący pomiędzy pompą oleju, a zespołem smoka w samochodzie Opel Insignia. Jej główne zadanie polega na uszczelnieniu tego połączenia. Jednak wraz z upływem czasu uszczelka twardnieje i przepuszcza olej, co powoduje spadek ciśnienia smarowania. Wtedy trzeba po prostu ją wymienić. W warsztacie mamy cały zestaw różnych uszczelek do różnych aut. Dlatego bez problemu wymieniliśmy uszczelkę w Oplu. Wymiana zajęła moich mechanikom około trzech godzin. Klient miał już sprawny samochód w tym samym dniu, z czego był bardzo zadowolony. Uszczelkę należy szybko wymienić. Jazda autem, którego uszczelka jest niesprawna może spowodować poważne usterki nie tylko w samym układzie, ale również i w pozostałych częściach samochodowych. Może dojść nawet do zatarcia silnika. Na szczęście kierowcy gdy pojawiają się ostrzeżenia przyprowadzają samochód do warsztatu.

Jako doświadczony mechanik zalecam wszystkim wymianę uszczelek w samochodach. Dzięki temu będziemy mieć gwarancję bezpiecznej jazdy. Najlepiej zrobić to w warsztacie. Profesjonalnie przeprowadzona wymiana pozwala na osiągnięcie pełnej sprawności samochodu.