Trampoliny przyjazne dla środowiska

Mając już ogród, warto pomyśleć o tym, jak go ulepszyć. Oprócz pięknego zielonego trawnika, dobrym pomysłem jest dodać plac zabaw do gier. Trampolina zdecydowanie powinna się tam znaleźć. Zarówno dzieci, jak i dorośli będą mieli niezapomnianą zabawę. Możesz jednak zadawać sobie pytanie: „Czy to jest bezpieczne?”.

Nowoczesne trampoliny ekologiczne

eko trampolinyKażda oferowana trampolina ogrodowa posiada specjalną siatkę zabezpieczającą, wykonaną z surowców wtórnych. Dzięki tym siatkom nawet najbardziej szalone zabawy są całkowicie bezpieczne. Nie masz się więc o co martwić. Co więcej, słupki siatki są pokryte miękką gąbką, więc nie zranisz się, jeśli na nie wpadniesz. Dodatkowo produkuje się je z surowców ekologicznych, co sprzyja naszemu środowisku. Siatka wykonana jest również z materiału syntetycznego, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała. Nawiasem mówiąc, sama mata jest wykonana z bardzo wysokiej jakości materiałów, a osłona sprężyn, która ją rozciąga, jest dodatkowo zabezpieczona, dzięki czemu może wytrzymać różne warunki pogodowe. Solidna konstrukcja trampolin dla dzieci zapewnia, że skoki są wystarczająco wygodne. Ponadto eko trampoliny ogrodowe mają specjalną drabinkę ułatwiającą dostęp, co ułatwia wchodzenie, gdy zaczynasz zabawę, i schodzenie, gdy już wystarczająco się zmęczysz. Maksymalne obciążenie trampolin wynosi od 140 kg do 180 kg w zależności od modelu. Wszyscy dobrze wiemy, że każdy rodzaj beztroskiej zabawy jest cudownym momentem, gdy jest się dzieckiem. Jakość tego specjalnego, wyjątkowego sprzętu dla dzieci jest najwyższej klasy. W ofercie znajdziemy zarówno trampoliny zewnętrzne, jak i wewnętrzne do pokojów dziecięcych.

Trampoliny są odpowiednie dla małych i dużych dzieci i nie trzeba się martwić o to, czy nawet najmniejsze z nich z nadwagą mogą na nich skakać. Specjalne maty sprawiają, że są one bardzo sprężyste. To, co jest ważne dla przyszłych rodziców, to oczywiście bezpieczeństwo. I podobnie jak duże trampoliny ogrodowe, tak i małe trampoliny są w 100% bezpieczne oraz wykonane z surowców, podlegających recyklingowi.