Wybieramy dodatki do salonu.

Jeśli chcemy, żeby nasze wnętrza wyróżniały się czymś szczególnym, to największą uwagę powinniśmy zwrócić na wybór dodatków. To one grają główną rolę i to dzięki nim przeciętny pokój dzienny można zmienić w niezwykle modne pomieszczenie. Sklepy z takim asortymentem dają nam spore pole do popisu. Jak wybierać dekoracje?

Meble indyjskie Warszawa uczynią Twój dom bardziej egzotycznym

Podstawą każdegomeble indyjskie Warszawa pomieszczenia będą meble indyjskie Warszawa. Urządzając sypialnię kupujemy na przykład łóżka drewniane, a do salonu wybieramy komody, szafki rtv i wiszące półki. Jeśli zdecydowaliśmy się na typowe meble indyjskie, to charakter dodatków powinien być do nich dopasowany. Oczywiście w tej kwestii możemy sobie pozwolić na pewną dowolność.

To, że mamy klasyczne meble wcale nie oznacza, że wazony, świece i tekstylia także powinny takie być. Chodzi tylko o to, żeby wszystko ładnie ze sobą współgrało. Przykładowo eleganckie stoły drewniane świetnie prezentują się jeżeli położymy na nich tak modne teraz bieżniki lub filcowe podkładki. Na co dzień stół nie musi być przykrywany śnieżnobiałym obrusem. Wystarczy dobrać kolor dekoracji i na środku stołu postawić na przykład wazon ze świeżymi kwiatami, a jeśli akurat takich nie mamy to dekoracyjna taca ze świecami będzie jak znalazł. Styl w jakim wybieramy dodatki może być elegancki, tradycyjny lub modernistyczny. Wspomniane patery na świecie w sklepach dostępne są w wersji szklanej, porcelanowej, drewnianej lub metalowej. Jeżeli nasz salon jest minimalistyczny i współczesny, to wybierajmy dodatki szklane lub metalowe. Im prostsza forma tym lepiej. Nowoczesne wnętrza nie lubią przepychu i mnogości wzorów. Z kolei typowe meble kolonialne, beżowe ściany i puszyste dywany na podłogach dobrze komponują się z porcelanowymi, drewnianymi lub glinianymi dekoracjami.

Wybór takich gadżetów do salonu jest spory. Oprócz świeć i wazonów, mamy także donice, lampiony, ramki na zdjęcia, dekoracyjne pudła, poduszki i kompozycje sztucznych kwiatów. Takie ozdoby możemy dowolnie ze sobą łączyć, możemy w każdej chwili je przestawiać i dobierać do nich nowe dekoracje.