You are currently viewing Wynajem kontenery cieszy się sporym zainteresowanie

Wynajem kontenery cieszy się sporym zainteresowanie

 

Moja firma działa na rynku od niedawna. Mój mąż wpadł na pomysł żeby wynajmować kontenery. W dzisiejszych czasach to bardzo nowoczesne rozwiązanie, z którego korzysta wiele osób w trakcie swoich remontów. Na początku nie byłam przekonana ale mąż zrobił rozeznanie na rynku i miał pewność, że pomysł jest fantastyczny.

Wynajmuję kontenery na gruz i nie tylko

kontenery wrocław tanioPostanowiłam mu zaufać. Mąż zajął się zamówieniem różnych kontenerów. Zamówił kontenery od dobrego producenta, który zaoferował nam rabat. Był on związany ze sporym zamówieniem, którego mąż dokonał. Firmę prowadziłam w domu. Mieszkamy z mężem w dużym domu i mamy sporo ziemi wokół niego. Wszystkie kontenery, które zostały dostarczone od producenta umieściliśmy na naszej działce, żeby klienci mogli je swobodnie oglądać kiedy będą decydowali się wynająć dobry sprzęt. Kontenery wrocław tanio, które zostały do nas dostarczone były w różnych rozmiarach. Każdy klient znalazł u nas sprzęt, który go interesował. Nasza firma poza wynajmem kontenerów gwarantowała także ich dowóz i wywóz kiedy zostawały zapełnione. Współpracowaliśmy z firmami, które zajmowały się utylizacją różnych śmieci. Klienci w trakcie swoich remontów wyrzucali różne niepotrzebne materiały. Zazwyczaj był to gruz ale pojawiały się także płytki i inne elektryczne kable. Wszystko musieliśmy utylizować w odpowiedni sposób żeby nie narażać się na jakieś kary. Bardzo się cieszę, że mąż namówił mnie na rodzinną firmę. Kontenery były chętnie wynajmowane przez naszych klientów a my szybko zaczęliśmy osiągać spore zyski.

Zadowolenie klientów zawsze było dla nas najważniejsze. Dlatego dla firm budowlanych, z którymi rozpoczęliśmy stałą współpracę zapewnialiśmy różne rabaty i zniżki. Dla każdego to było opłacalne. My mieliśmy pewność, że kontenery będziemy wynajmować na dłuższe terminy a firmy miały zapewniony transport i nie musieli się o nic martwić. 

Kontenery www.eko-city.com.pl