You are currently viewing Wynajmowanie lokalu w centrum Krakowa

Wynajmowanie lokalu w centrum Krakowa

Razem z kolegą próbowaliśmy wymyślić jakieś sposoby na zarobek. Mieliśmy chęć otworzyć nasz biznes, ale trudno nam było się na cokolwiek zdecydować. Dopóki na nic nie wpadliśmy, musieliśmy zarabiać normalnie pracując. W końcu mój znajomy wpadł na jakiś pomysł i zaczęliśmy się nad nim poważnie zastanawiać.

Centrum Krakowa – lokale na wynajem

lokal do wynajęcia kraków centrumObaj byliśmy zapalonymi graczami. Posiadaliśmy różne konsole i mnóstwo gier. Kolega wpadł więc na pomysł, by założyć sklep z używanymi grami. Mieliśmy już całkiem niezły zapas, a plan był taki, żeby jeszcze tych gier więcej uzbierać, by mieć jak najciekawszy asortyment do dyspozycji w atrakcyjnych cenach. Bardzo jednak chcieliśmy prowadzić swoją działalność stacjonarnie, w jakimś lokalu. Zaczęliśmy więc szukać. Teoretycznie nie potrzebowaliśmy niczego dużego, a jedynym takim ważniejszym czynnikiem było to, by lokal ten był w atrakcyjnym miejscu, gdzie kręci się dużo ludzi. I tutaj jeśli chodzi o lokal do wynajęcia Kraków Centrum okazał się miejscem z bardzo fajną listą dostępnych punktów. Jeden z takich lokali przypadł nam do gustu szczególnie, bo był w świetnym miejscu, miał fajne rozmiary pod naszą działalność i czynsz był też bardzo atrakcyjny i bardzo konkurencyjny na tle innych punktów. Kwestię lokalu pozostawiłem znajomemu, bo on był bardziej wygadany i liczyłem jedynie, że uda się go zająć szybciej niż innym, którzy na pewno chętnie by go przejęli.

Na szczęście wszystko się bezproblemowo udało. Byliśmy pierwsi, mimo że sporo osób jeszcze się odzywało do właściciela nawet w trakcie dyskusji na temat naszej umowy. Teraz, mając już świetne miejsce dla naszej działalności, pozostawało załatwić wszelkie inne wymagania, byśmy mogli zacząć sprzedaż w naszym własnym, prywatnym punkcie.