Zadbane paznokcie u nóg

Zawsze w okolicach lata kobiety starają się by ich paznokcie u stóp wyglądały zdrowo i były ładnie pomalowane. Zazwyczaj udają się do kosmetyczki, która potrafi w sposób perfekcyjny doprowadzić paznokcie do idealnego stanu. W okresie zimy nie zawsze mamy pomalowane paznokcie u stóp lecz na lato zawsze do sandałów chcemy by nasze nogi wyglądały idealnie.

Modne paznokcie u stóp

stylowy pedicure hybrydowy w katowicachW okresie lata zawsze przeważają piękne i jaskrawe kolory paznokci zarówno u rąk jak i u nóg. Najlepsza do 100 będą paznokcie żelowe, które są bardzo Wytrzymała i utrzymują się nawet do trzech tygodni. Oczywiście po tym okresie odrost jest bardzo duży i należy iść do kosmetyczki na korektę takiego manicure lub pedicure. Modny i stylowy pedicure hybrydowy w Katowicach wykonawcy w salonie pedicure. Bardzo często kosmetyczki które specjalizują się tylko w pedicure są po kursie podo logicznym. Takie kosmetyczki potrafią stwierdzić czy stan naszych paznokci jest dobry, czy paznokcie są zdrowe lub czy np. doskwiera nam grzybica paznokci u stóp. Manicure hybrydowy w kolorze czerwonym zawsze wygląd właśnie do każdego rodzaju sandałków i klapek. Oczywiście inny kolor manicure także są w modzie i wszystko zależy od preferencji oraz upodobań klientki. Cena za manicure hybrydowy w polecanym salonie kosmetycznym w Katowicach to koszt około 80 do 150 zł.

Zadbane paznokcie u stóp powinny mieć kobiety nie tylko w okresie lata. Bardzo ważne jest by dbać o paznokcie na stopach tak samo jak o paznokcie u rąk. W ostatnim czasie bardzo modne stały się paznokcie u stóp bardzo jasnym kolorze, wręcz w kolorze białym. Takie paznokcie wyglądają bardzo estetycznie oraz czysto. Warto zacząć pielęgnację swoich paznokcie u stóp jeszcze przed zakończeniem sezonu zimowego i przygotować je na sezon letni.