You are currently viewing Zakup szaf metalowych

Zakup szaf metalowych

Pracuję w biurze, jako sekretarka w firmie budowlanej. Zajmuję się też sprawami kadrowymi firmy. Ostatnio byłam na szkoleniu i tam powiedzieli, że zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych, powinniśmy mieć w pomieszczeniu metalowe szafy. Od razu powiedziałam to szefowi. Nakazał kupno takich szaf.

Wybór szaf metalowych do biura

szafy metalowe krakówPotrzebujemy trzy takie szafy. Są one potrzebne też ze względu bezpieczeństwa dokumentów. Wiadome jest, że na przykład podczas pożaru, czy powodzi, drewniane szafy zawiodą. Metalowe natomiast powinny je w jakimś stopniu ochronić. Jeżeli chodzi o ochronę danych osobowych, to nikt nie może mieć dostępu do papierów, oprócz mnie i szefa. Zaczęłam więc szukać tych szaf. Zajrzałam do Internetu, by mniej więcej wiedzieć, ile one będą nas kosztować. Wpisałam w wyszukiwarce: szafy metalowe kraków. Okazało się, że gdybyśmy kupowali je osobno, to zapłacilibyśmy więcej, niż w komplecie. Cały komplet to akurat trzy szafy, czyli tyle, ile my potrzebujemy. Pokazałam tę ofertę mojemu szefowi. Ten zgodził się na ich zakup. Zamówiłam więc je i teraz czekaliśmy na ich przywiezienie. Po czterech dniach, dostawca nam je przywiózł. Dostałam również fakturę, którą przekażę do księgowości. Te stare szafy, drewniane przekazaliśmy do działu niżej, który zajmuje się zamówieniami towarów. Później im też możemy takie metalowe szafy zakupić. Na razie muszą się cieszyć tym, co dostali od nas.

Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Cieszę się, że teraz dokumenty będą bardziej bezpieczne, niż do tej pory. Biorę na siebie dużą odpowiedzialność za papiery. wiem, że największą ma oczywiście szef, ale nie wyobrażam sobie, jakbym miała na przykład odtwarzać dokumentację, która by się zniszczyła. Metalowe szafy są z pewnością bardzo bezpieczne.