You are currently viewing Zamówienie drewnianych okien do domku na wsi

Zamówienie drewnianych okien do domku na wsi

W domku na wsi nikt nie chciał przebywać latem i zdecydowałem, że biorę go na siebie. W obecności notariusza dokonałem wszystkich formalności i oficjalnie stałem się właścicielem tego domku. Zamierzałem spędzać tam wakacje, ponieważ miejsce było bardzo urocze. 

Domek z nowymi oknami drewnianymi 

okna drewniane na zamówienieDomek był nawet w całkiem dobrym stanie i jedynie musiałem zainwestować w nowe okna. Nie był to duży koszt, dlatego cieszyłem się, że nie wydam dużo pieniędzy. Zdecydowałem się na okna drewniane na zamówienie, bo wymiar był niestandardowy a nie miałem ani czasu, ani ochoty jeździć po całym mieście, żeby szukać sklepu, który miał takie okna dostępne. Zamówienie złożyłem bezpośrednio u producenta, co było opłacalne, ponieważ dzięki temu zapłaciłem mniej niż w sklepie. Zamówiłem okna od razu z montażem i przy okazji pracownik miał zabrać stare okna, bo ich nie potrzebowałem. Taka forma współpracy mi odpowiadała, bo też nie znałem się kompletnie na tym wszystkim i sam dobrze okien bym nie zamontował. Zamówienie zostało tak szybko zrealizowane, że już w weekend przyjechał specjalista, który zabrał się za montaż okien w moim domku. Od razu wyglądał on lepiej a nie jak jakiś opuszczony i niechciany domek. Postanowiłem spędzić w nim weekend mimo, iż było chłodno. Miałem jednak szczelne okna, wiec niczego nie musiałem się obawiać. Okna drewniane, które zamówiłem idealnie się sprawdziły w tym domku, bo były bardzo szczelne i wcale nie zmarzłem w nocy mimo braku ogrzewania.

Przez całe lato mieszkałem w domku na wsi i bardzo się do niego przyzwyczaiłem. Postanowiłem zamontować ogrzewanie, żeby móc tam mieszkać przez cały rok. Do pracy i tak miałem bliżej jak ze swojego mieszkania, to nawet było mi na rękę. Wiedziałem, że to świetny pomysł.