Zatrudnienie doświadczonego architekta wnętrz

Od dwunastu lat prowadzę biuro architektoniczne. Mam bardzo dużo klientów. W moim biurze pracuje dwóch architektów. Zleceń jest tak dużo, że nie wyrabiamy się ze wszystkim na czas. Muszę zatem kogoś zatrudnić, by móc realizować wszystkie zlecenia. 

Zlecenia dla doświadczonego architekta 

doświadczony architekt wnętrz lublinZależy mi na tym, by był to ktoś, kto już wcześniej miał do czynienia z pracą architekta. Nie chcę kogoś, kogo trzeba będzie uczyć zawodu. Musi być to zatem doświadczony architekt wnętrz lublin to miasto, w którym jest dużo osób, mających fach w ręku. Zamieściłam więc informację, że poszukuję architekta. Po dwóch tygodniach udało mi się znaleźć odpowiedniego kandydata. Ma on spore doświadczenie w tym zawodzie. Wcześniej pracował w dużej firmie projektowej, ale przeprowadził się do Lublina i musiała sobie szukać nowej pracy, aż znalazł tę u mnie. Od razu go zatrudniłam. Mam naprawdę bardzo dużo zleceń, więc jest mi on potrzebny. Przekazałam mu dwa zlecenia, których musi się podjąć. Szybko zabrał się do pracy, co bardzo mnie cieszy. Czekam teraz na efekty jego pracy i na zadowolenie klientów, którzy skorzystają z jego pomocy. Prowadzę bardzo rekomendowane biuro architektoniczne. Zależy mi więc na tym, by zatrudniać profesjonalistów w każdym calu. Zajrzałam do jego projektów i muszę przyznać, że są imponujące. Klienci jak się okazało również podzielają moją opinię. Nie mam wątpliwości, że natrafiłam na bardzo dobrego i profesjonalnego architekta wnętrz. On też jest zadowolony z pracy.

Nowy architekt spisuje się bardzo dobrze. Cieszę się, że trafiłam akurat na takiego doświadczonego fachowca. Teraz mogę przyjmować więcej zleceń do swojej firmy. Mam teraz kompletny zespół, który rzetelnie wykonuje projekty architektoniczne wnętrz. Jestem teraz bardzo szczęśliwa.